">
Chovatelská stanice
Bernských salašnických psů

BERNERPRIM
Aktuality
O nás
Naše feny
Štěňátka
In memoriam
Kontakt
TOPlist
Vrh "A" oslavil 10.měsíc na světě :)
Děkuji všem majitelům, že se o mimča tak báječně starají a zasílají zprávy a fotky !
!
Shrnutí roku 2014
V tomto roce se narodil náš první vrh "A". Ze štěňátek jsme nadšeni. Amor odletěl až do Španělska ke své babičce, Apollo odcestoval do Polska a Arnie, Albi, Akiro, Anelie, Adelie, Aggi  i Airin našli báječné rodiny v České republice. Anelie a Adelii jsme si nechala ve spoluvlastnictví a budeme-li mít štěstí zasáhnou v budoucnu do našeho chovu..
Po mateřské dovolené jsme se s Checcou vydali opět do výstavních kruhů. A dařilo se. Checca splnila podmínky pro šampiona České republiky, Slovenska a Maďarska, také i pro Interchampiona. Na závěr roku získala také titul BOB. Z výsledků máme obrovskou radost.!!!
Vrh "A" oslavil 1.rok na světě !!!
Přejeme všechno nejlepší k narozeninám miminka!!!
Děkuji všem majitelům, že se o mimča tak báječně starají a zasílají zprávy a fotky !
!
Termín porodu se nám už blíží
malá ukázka jak Checce roste bříško
8.týden březí
7.týden březí
6.týden březí
5.týden březí
foto 1.den
1.týden
Kluci rostou jak z vody, fotky z prvního týdne naleznete zde , někteří jsou ještě volní :)
a krátké video zde
2.týden
Kluci už otevřeli očka, mají za sebou první odčervení i stříhání drápků a začli chodit, fotky z druhého týdne naleznete zde a videa zde a zde, někteří jsou ještě volní :)
Přejeme pěkné VELIKONOCE
3.týden
Kluci už pěkně chodí, začínají si hrát a začli baštit kaši, fotky z třetího týdne naleznete zde a video zde
4.týden
Kluci si už pěkně hrají a běhají, přes den  jsou venku, baští granulky, masíčko, tvaroh či jogurt. Dostali jména a poznávají aktivně své okolí . Fotky z čtvrtého  týdne naleznete zde a video zde
.
5.týden
Kluci  řádí jak draci. Začínají se projevovat jejich povahy a rostou jak z vody. Návštěvy mají  dveře otevřené a kluci si mazlení náležitě užívají. Fotky z pátého  týdne naleznete zde a video zde
.
6.týden
7.týden
Omlouváme se za pozdní aktualizaci,  fotky štěňátek z 6. a 7. týdne naleznete zde a video zde
Aktuality
Čas utekl jako voda a kluci už oslavili 8.týden života. Mají za sebou přejímku vrhu a těší se do svých nových rodin.
  fotky štěňátek z 8. týdne naleznete zde
Jako první do své rodiny odešel nejmenší pejsek z vrhu ač s největším srdíčkem Balu Bernerprim. Měl by se z něho stát  canisterapeutický pes. Balu, přeji ti, ať prožiješ šťastný život a hrdě vykonáváš své poslání...
Jako druhý odešel do své nové rodiny Bradley Bernerprim alias Gant. Když vše půjde jak má, budeme ho potkávat na výstavách, Přeji ti Gantíku, ať se ti v životě jen daří :)
Jako třetí odešel do své velké nové rodiny Brett Bernerprim alias Baron. Bude především miláček rodiny a když se poštěstí uvidíme ho i občas na výstavě. Baronku užívej si štěstí s celou svojí rodinou :)
čas loučení...
Jako čtvrtý odešel do své nové rodiny Bill Bernerprim.  Když vše půjde jak má, uvidíme ho na výstavách :). Přeju ti Billiku, ať ti zůstane tvá radost ze života :)
Jako pátý odešel do své nové rodiny Barnye Bernerprim.  Našel si super novou rodinu a přeju mu hlavně zdraví a štěstí v životě :)
Představujeme Vám nového člena naší rodiny:
Bobby Bernerprim
zůstává v rodné chovatelské stanici :)